חפש

 רפואת שיניים ממוחשבת ליישום מדידות איכותיות לפני טיפולים משקמי פה

האם גם אתם זכיתם לעבור טיפול שיניים ארוך שכלל מהלכים כירורגיים כמו עקירות ושתלים? האם גם המטרה שלכם, בסוף כל התהליך הייתה הטמעת כתר איכותי מזירקוניה או מ- E-max? אתם בוודאי זוכרים את המפגשים המרובים, ואת כמות המדידות הגדולה שנדרשתם לתת לרופא. החל מלעיסת מטבע פלסטיק דק ועד לחריטת המנשך שלכם לתוך חומר גמיש דמוי פלסטלינה. התוצאות, כפי שאתם בוודאי זוכרים, לא מיהרו להגיע. התלוננתם לרופאים שהם בנו לכם כתר גבוה מדי, ואז ביקשתם להחזיר אותו כי הוא נמוך ולא משתתף בלעיסה כי הוא לא מגיע, ועוד כל מיני כשלים לא נוחים. רפואת שיניים ממוחשבת המבוססת על פועלו של סורק דנטלי ייחודי מאפשרת לכם, כמטופלים, לקבל כבר בניסיון הראשון של אספקת הכתר על ידי הרופא – תוצאת הטמעה מדויקת שלא תצריך מכם להחזיר את הכתר ולהמתין עוד מפגשים עד להתאמתו דה פקטו.

כך זה עובד

רפואת שיניים ממוחשבת מתבססת על סורק דנטלי אשר סורק את חלל הפה, ומחזיר לרופא ערכים שונים שח מדידות מדויקות של המנשך, חלל הפה והלסתות מבפנים. כמו כן, מספקת התוכנה מדידות בתוך התחום בו הרופא נדרש לעבוד; הרופא יזכה לקבל מדידות של גדלים פיזיים של חלל השן החסרה או של כמה מהן. בהתאם למידע שנמסר, יכול הרופא להכין לכם כתרים במידות מדויקות, אשר ישנו סיכוי קלוש שלא יתאימו. כך, עובד הרופא גם על שתלים, תותבים וכל גוף זר אחר הנדרשת להטמעה בפיו של המטופל.

התוצאה, דיוק בהטמעה הראשונה של כל כתר או שתל

לא זו בלבד שלא תצטרכו לעשות שוב כתר או שתל בגלל אי התאמת ייצור המעבדה, אתם גם לא תרצו "לקלקל" את האביזר המושלם אשר ייווצר עבורכם מטעמה של מרפאת שיניים פרטית. מי שמחפש את התוצאות הכי מדויקות בתחום הכתרים והשתלים יפנה למרפאת שיניים אשר מספקת מענה רפואת שיניים ממוחשבת וייהנה מכל היתרונות.

ודאו שמרפאת השיניים שלכם עובדת עם טכנולוגיה ממוחשבת

ייצור כתרים, ייצור שתלים דנטליים, ייצור עצם למילוי, כולם מעשים בעזרת טכנולוגיית רפואת שיניים ממוחשבת. באמצעותה, הטיפולים הופכים קצרים יותר ומדויקים יותר ביחס לטיפולי העבר.