חפש

 כתר זירקוניה – הכתר האיכותי ביותר עבור המטופל

כתר זירקוניה נחשב לכתר איכותי בתחום רפואת השיניים. איכותו של הכתר מתבטאת בשני נושאים: ראשית כל, הוא מבוסס על חומר אציל, מה שאוטומטית לא יוצר גירוי של החייך, אלא הרגשה נעימה ומלטפת של שן אמיתית. בנוסף, זהו כתר מחרסינה אמיתית, ללא מתכות, מה שמעניק יציבות לצבע הלבן, שהוא לא ציפוי אלא החומר המקורי של הכתר. כתר זה לא מתקלף גם אם אתם מעשנים או שותים קפה בתדירות מוגברת, משום שהוא חד שכבתי, ללא חומר מתכתי כלשהו.

למי מומלץ להסדיר כתר זירקוניה?

לכל מי שיש לו מחסור בשן או 2 בחלל הפה ונדרש לבחור תותב איכותי. במצב בו שיקום הפה שלכם הסתכם ל- 2 שיניים בלבד, שלא לומר – לשן אחת, ההחלטה הכי נכונה עבורכם תהיה בחירת כתר זירקוניה. נכון, הוא יקר, ובדיוק בשביל זה אתם יכולים לנצל את העובדה שאין לכם עוד תותבים להסדיר בשביל לבצע קנייה חד פעמית של השלמת השיניים הטובה ביותר שתוכלו לתת לעצמכם.

מהם היתרונות המרכזיים של כתר זירקוניה?

עמידות ארוכת טווח, לשנים ארוכות במיוחד. בנוסף, זהו כתר שמספק למטופל מגע טבעי של שן אמיתית בשל היותו חומר אציל, ללא מתכת נלווית. כתר זה מאפשר לכם מנשך מתפקד ויציב ביותר, ממש כמו בימים שהייתה לכם שן אמיתית באותו המקום. לכן, זירקוניה הוא כתר מומלץ גם ברמה הבריאותית וגם מבחינת נוחות המשתמש.

האם הכנת הכתר תצריך מפגשי טיפול רבים וכתרים זמניים?

כן, אבל פחות מבעבר. הכתר אינו נשלח למעבדה חיצונית אלא מוכן במרפאת שיניים בחולון באמצעות טכנולוגיה ממוחשבת, מה שיאפשר לרופא השיניים שלכם לבדוק את הכתר האמיתי ואת מידותיו ולשפר את הדיוק ממפגש למפגש ביעילות רבה ביחס למרפאות בהן שולחים למעבדה חיצונית. בנוסף, מדובר בהכנה עם טכנולוגיה ממוחשבת, מה שמקצר מאד את זמני תכנון הכתר.

לאלו שיניים הכתר רלוונטי בעיקר?

בייחוד לשיניים הטוחנות. בשיניים הקדמיות, נהוג להסדיר תותב על גבי שתל. בדרך זו, בה הכתרים משמשים במקום הטוחנות, ותותבים על גבי שתלים במקום הקדמיות, ניתן ליצור עבורכם דגם מדויק של המנשך שלכם בתהליך שיקום פה, אשר יתפקד ביציבות כמו עם שיניים אמיתיות.