חפש

יישור שיניים

יישור שיניים יעזור לכם להשיג את חיוך מיליון הדולר אשר תמיד חלמתם עליו. חיוך לעתים קרובות עוזר לגשר בין בני אדם הרבה יותר ממילים. אין ספק כי אדם אשר מרבה לחייך נתפס כאדם לבבי, נחמד ומקסים. חיוך יכול לעזור להמס גם את לבם של האנשים הקשוחים ביותר. עם זאת, אנשים שיש להם שיניים עקומות לא פעם פוחדים לחייך ולחשוף את מה שקורה אצלם בתוך הפה. יישור שיניים מושלם בדיוק עבור אנשים אלו. גם בגיל מבוגר ניתן ללכת אל אורתודנט ולבצע יישור שיניים כדי לחייך בפה מלא. כיום ניתן לבצע יישור שיניים בעזרת מכשירים חדשים ומתוחכמים ואף להסתיר את העובדה כי אתם הולכים עם מכשירים ליישור שיניים.

יישור שיניים הוא לעתים תהליך ארוך ולא כל כך נעים אשר דורש ביקורים רבים אצל האורתודנט, מתיחה של ה"ריבועים" והתאמה של מכשירים חדשים לפה. גם ניקוי השיניים כאשר יש מכשירים שונים של יישור שיניים הוא לא תהליך נוח. בדרך כלל למי שיש "ריבועים" בפה נתקעים בין השיניים כל מיני מאכלים שיש צורך להתאמץ ולהוציא אותם. כמו כן, בלילה לעתים צריך להרכיב "פלטה" שעוזרת לתהליך של יישור השיניים, דבר שיכול להיות מעט מביך. עם זאת, למרות חוסר הנוחות בתהליך עצמו של יישור שיניים התוצאה עצמה שווה כל רגע. אין דבר נעים יותר מאשר לחשוף פה מלא בשיניים ישרות ולבנות.

יישור שיניים

יישור שיניים מטפל בבעיות שונות שעלולות להיווצר בגלל צמיחה של שיניים באופן עקום. יישור שיניים אם כן עוזר ליישר כל שן למקומה הנכון. כמו כן, יישור שיניים עוזר לסגור רוווחים בין שיניים שונות. רווחים בין השיניים זהו לעתים דבר מעט חינני אך לעתים קרובות יותר זהו דבר אשר יכול בהחלט לפגוע במראה של הפה כולו. כמו כן, תהליך של יישור שיניים עוזר למטופל לסגור את פיו בצורה טובה יותר, זאת אומרת, לתקן את המנשך שלו. באמצעות תהליך של יישור שיניים ניתן כמו כן לתקן שיניים בולטות מדי ועוד מגוון של בעיות אשר גורמות לחוסר אסתטיקה בפה.

יישור שיניים במרפאת איי דנט הוא תהליך אשר עוזר מאוד לשמור על האסתטיקה של השיניים ועל האסתטיקה של הפה כולו. עם זאת, רופאי שיניים ממליצים למטופלים רבים לפנות אל אורתודנט לא רק כדי לשפר את מראה השיניים שלהם, כדי להפוך את החיוך שלהם ליפה יותר וכדי להעלות את בטחונם העצמי. רופאי שיניים ממליצים למטופלים רבים ללכת אל ייעוץ אצל אורתודנט ולעבור יישור שיניים משום שיישור זה יכול למנוע בעיות רבות בעתיד. אין ספק כי מומלץ מאוד לעבור תהליך של יישור שיניים אצל אורתודנט וזהו תהליך שיש הרבה מאוד רווח בצדו. לכן, אם אתם לא מרוצים מהחיוך שלכם או של ילדיכם ואתם רוצים לשמור על הגיינת הפה שלכם מומלץ לעבור יישור שיניים.

 

 

 

יישור שיניים למבוגרים יישור שיניים שקוף גשר בשיניים שיקום הפה