חפש

 השתלות בשיטת  All on 4 – הכירו את הדרך המקוצרת והאיכותית לשתלים חזקים

השתלת שיניים בשיטת All on 4 מתאימה לכל מי שחסרות לו 4 שיניים בעקבות עקירות מן העבר. עד לפני שנים לא רבות, מטופל שיהיה זקוק למספר השתלות שיניים , נרשם בשעתו לטיפול שיקום פה, בו הרופא עבד פרטנית על כל נקודה-עקורה עד לנוכחותם של 4 שתלים נפרדים. בשיטת All on 4 אתם מקבלים מטריצה ובה 4 שתלים. היא מולבשת על החייך באמצעות 2 נקודות עיגון טובות, בהן העצם חזקה ומתאימה לשן. ב- 2 הנקודות הנותרות ניתן יהיה להסדיר כתר או שן תותבת ללא חשש מנדנוד או מנפילה, הודות ל- 2 המיקומים האחרים, שמתחתם ישנה עצם חזקה ומתאימה.

חסרות לך 4 שיניים? הנך מועט בעצם? טיפול זה הוא כנראה בשבילך

במידה ויש מחסור כולל בעצם באזורי העקירה, All on 4 לא יוכל לשרת אתכם. אבל אם אתם מוגדרים "מעוטים בעצם" ו- 2 ממיקומי השתל נחשבים מהבודדים בהם היא חזקה, אתם יכולים להטמיע מטריצה זו ולהתבסס עליה כבסיס איתן לכל 4 השיניים התותבות או הכתרים.

יישום הטיפול במרפאת מומחים לשתלי All on 4

מטריצת שתלי All on 4 מווסתת עבור מבנה פיו של הפציינט המטופל ונשתלת על האזורים העקורים. נקבעות 2 הנקודות החזקות לעיגון המטריצה כולה, ולאחר שהעיגון בוצע ניתן לקחת מידות לכתר או לשים שם שן תותבת.

היתרונות של היותכם מושתלים ב- All on 4

מינימום טיפולים, מקסימום התקדמות. בטיפול All on 4, אם טיב העצם נמצא מתאים בלפחות 2 מיקומי-שיניים-עקורות, ניתן להטמיע את המטריצה כולה ולספק לפציינט יציבות ללא מאמץ טיפולים מפרך. ב- All on 4 אתם מבטיחים יישום טיפול בזמני מינימום וקבלת תוצאות איכותיות ביותר.

אמצעי לעיסה מלאכותיים להטמעה על שתלי All on 4

ניתן להטמיע שן תותבת או כתר. בעוד הכתר כרוך בטיפול ארוך אך לא פולשני שבבסיסו – מקבעים אותו בדיוק על פי המבנה, שן תותבת אינה דורשת כוונונים אלה ועל כן זולה יותר. היתרון בכתר מתבטא ביצירת חיקוי מדויק של כותרת השן עקורה, מה שיהפוך את הלעיסה ואת סגירת המנשך לאידיאליות ביותר עבורכם.