חפש

 השתלות בשיטת  ALL ON 4מאפשרות להסדיר שתלים גם אם אין לכם מספיק עצם

הכירו את השיטה שמאפשרת הטמעת שיניים ללסת מחוסרת, אשר יכולה להיעשות גם אם אין לכם מספיק עצם בלסת האחורית, זו שקרובה לסינוסים של האף. למי שאינו בקיא, זהו האזור בו מאובחן בדרך כלל מחסור בעצם, משום שהמגע של הסינוסים עם העצם מביא לשחיקה מסוימת, בה 20% מהמועמדים להשתלה מוצאים את עצמם לא מתאימים אליה בשל מחסור באזור זה. עם שיטת ALL ON 4 ניתן לפתור בעיה זו.

הטמעת שיניים על 4 שתלים גדולים

4 השתלים שמושמים בחלל הפה כאמצעי חיבור עם הלסת הם שתלים עבים, בעלי כותר גדול. הם מיוצרים כך כי תפקידם להחזיק מנשך פה שלם, ממה כמו יסודות בנייה של בניין. המבנה של השתלים הללו הנו בהטייה: בעוד ש- 2 מהם מגיעים ישרים פלס ומוצבים בחלק הכי קדמי של הפנה, ה- 2 האחרים מוצבים בקו מעט יותר אחור של העצם הקדמית החזקה. הם, לעומת השתלים האחרים, מכופפים ולא ישרים. הכיפוף הוא כלפי החלק האחורי ביוצר של הפה, על מנת לתת תמיכה לאזורים בהם העצם חלשה. על קונסטרוקציה זו ניתן להטמיע מנשל לסת מלאכותי של 1 שיניים.

סוגי שיניים מטמיעים בשיטת ALL ON 4 כולל אלטרנטיבות

אפשרות אחת היא להטמיע 12 שיניים שמגיעות במארז של ALL ON 4, שיני פלסטיק טובות אך עשויות להישבר בלעיסת אגוזים ומאכלים קשים אחרים. ניתן להחליפן בכפרים שהרופא ייצוג שתל אחר שתל, או לרכוש שיני קרמיקה חזקות להטמעה אחת אחת ללא כתר. יצוין כי בשיטת All on 4 מסופקות רק חלק מהשיניים בגוף בריא של אדם צעיר, משום שלסת של אדם כזה צריכה להכיל 15 שיניים. כשעושים השתלות בשיטת All on 4  השיניים ברירת המחדל עשויות פלסטיק. הן אמנם לא תותבות אלא שעונות על שתל אבל עדיין חשופות לשברים בעת הלעיסה. מומלץ להמיר לשיני חרסינה.

השיטה מתאימה למטופלים הבאים

 היא מתאימה למי שאין לו כלל שיניים בלסת מסוימת והוא צריך להטמיע את כולה, על מנת שיוכל ללעוס מאכלים באופן חופשי כבעבר. השיטה אינה מתאימה למשתיל של שן בודדות את של 2 סמוכות אחת ליד השנייה. אם אתם מחוסרי שיניים באחת הלסתות ומעוניינים בפתרון היעיל והמהיר ביותר, בחרו בהשתלות בשיטת All on 4 ותזכו לטיפול ממש כמו שתל ביום אחד: מהיר, מידי אחרי עקירה ועם 100% תוצאות עבורכם!