חפש

 השתלה ממוחשבת מבטיחה תכנון נכון של הטמעת שתלים אצל כל מטופל

השתלה ממוחשבת היא השתלה שמתוכננת על ידי תוכנה ייעודית אשר קולטת צילום מנשך של מטופל באמצעות סורק דנטלי וממפה את אופן ביצוע ההשתלות. השתלב ממוחשבת מבטיחה חוסר מקום לטעויות מצד הרופא שכן היא מדייקת אותו עד רמת המילימטר הבודד, ואף מציידת אותו בשבלונת השתלה אותה הוא יכול להניח בפיו של המטופל ולבצע את הקדחים במקסימום דייקנות. יתרה מכך, התוכנה מתריעה בפניו מהם קוטרי השתלים שהוא צריך להכין על מנת שהטיפול יהיה 100% מדויק עם הצלחה מלאה למטופל. 

השתלה ברמה גבוהה מאד, תוצאות חיוביות למטופלים

ביצוע שתל באופן לא נכון, על אזור שלא הייתה בו מספיק עצם, ותקלות נוספות יהפכו לנחלת העבר. מובטחת השתלה ברמה גבוהה מאד, הכוללת הסתייעות בעיבוד מחשב. בהשתלה זו צילומי ה- CT של המטופל נסרקים בסורק דנטלי ישירות לתוכנה אשר ממפה את המקומות המדויקים לביצוע כל הקדחים. הרופא יצייד אותך בתור מטופל בשתלים שיתאימו בדיוק למצב המנשך שלך, כשהם מוטמעים במקומות המדויקים בתוך הפה.

עבודה יסודית בהתאם לשבלונת השתלות ייעודית

תוכנת המחשב מפיקה לרופא השיניים שבלונת השתלות עם חורים בקטרים הנכונים. השבלונה מוכנסת לפיו של המטופל בצורה סימטרית ובכך ממפה את מקומות ביצוע השתל עד רמת המילימטר. הרופא, שיבצע את הטיפול בהרדמה מקומית, יקדח במקומות המדויקים בהם נדרשים השתלים, והאחרונים יחוברו בהצלחה. אכן,  מאז נכנסה השתלה ממוחשבת לשימוש פעיל התקצרו רבות טיפולים של השתלות שיניים וכמעט לא דווחו בהם תקלות או וטעויות אנוש שנעשו מצד הרופא.

מקסימום תוצאות במינימום זמן

כאשר המטופל אצל רופא המשתמש בפלטפורמת השתלה ממוחשבת כדי להשתיל שיניים – הוא נמצא קרוב לוודאי בידיים טובות. לא זו בלבד שהטיפול יעבור ללא תקלות, הוא יתקצר באופן משמעותי ביחס לטיפולי השתלות שיניים אחרים. בטיפול זה הפציינט יסיים את הפרוצדורה מהר מן הרגיל ויוכל ליהנות מפה משוקם עם שתלים בתוך פרק זמן קצר.

השתלה ממוחשבת רבת שתלים

קיימות כל מיני שיטות הטמעת שתלים מרובים כמו ALL IN 4 או ALL IN 6, בהן לא רק שעושים השתלה ממוחשבת, המחשב בודק כיצד ניתן להשתיל שתלים לפציינט שאי לו מספיק עצם, ועוד עבור כל המנשך (ולא על שן בודדת). נעזרים בנקודות בודדות בהן העצם חזקה בשביך להטמיע שתלים שיחזיקו את המנשך כולו.  בכך, הפציינט נהנה משתלים איכותיים ומשיניים או כתרים תותבים יציבים מאד.