חפש

 

 הלבנת שיניים

לא צריך לראות יותר משתי פרסומות טלוויזיה ולא צריך לעלעל ביותר ממגזין אופנה בודד בכדי לדעת ששיניים לבנות, סימטריות, מבריקות ונקיות זה הלוק המושלם. אחד הדברים החשובים ביותר שעולם האופנה קיבל בזכות הפוטו-שופ הוא היכולתלהלבין שיניים. הלבנת שיניים באמצעות פוטו שופ מאפשרת למעצבים ועורכי מגזינים להגיע לשלמות המיוחלת גם כאשר הדוגמנים והשחקנים אינם מציגים שיניים מושלמות בפועל. אולם מי צריך פוטו שופ בעידן בו יש כל כך הרבה פיתרונות של הלבנת שיניים? ישנם יותר ויותר מרכזי יופי ואסתטיקה וכן מרפאות שיניים פרטיות כמו גם מרפאות שיניים של קופות החולים המאפשרות לכם לבצע הלבנת שיניים. אז הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על הלבנת שיניים בארץ.

 

הלבנת שיניים זה הליך שהחל, כמו ברוב המקרים, בקרב העשיריון העליון. הלבנת שיניים התחילה אצל דוגמניות, שחקניות, נשות תקשורת ונשות חברה מפורסמות ולאט לאט ירד והתפשט אל כלל שכבות האוכלוסיה. אם בעבר כמעט ורק נשים בארץ ביצעו הלבנת שיניים, כיום גם הגברים הישראליים הם בעלי מודעות וגם הם מבצעים הלבנת שיניים אולם אם לשפוט על פי מספרי המבצעים ועל פי תדירות ביצוע הלבנת שיניים - עדיין אפשר להגיד בפה מלא כי נשים יותר ערניות לנושא הגיינת הפה. הלבנת שיניים כמו יתר הטיפולים הקוסמטיים (רפואיים) הם עדיין נחלתן של המין היפה - הנשים. אבל יש מגמה של עליה בקרב גברים המבצעים הלבנת שיניים וזה מה שחשוב (בסוף גם הם ילמדו).

 

כולנו נולדנו עם שיניים צחות. כילדים, פרט לילדים עם גנים גרועים או בעיות רפואיות (כולל רפואת שיניים) לכולנו היו חיוכים בהירים ומבריקים. אולם התזונה המערבית הכוללת קופאין, ניקוטין, אלכוהול ועוד מגבירים את הליך השחרת השן. יש אנשים שיש להם נטיה לשיניים צהובות ויש אנשים שפשוט מעשנים המון, שותים קפה או קוקה קולה וכיו"ב ועל כן השיניים שלהם נראות רע. הלבנת שיניים נועדה בדיוק עבורם. זהו הליך פשוט כיום בעידן הלייזר. ללא אשפוז וללא הרדמות. הלבנת שיניים הוא אחד ההליכים הפשוטים בתחום הקוסמטי ואחד המוצלחים. מדובר על טיפול של כעשרים דקות עד שעה וזהו, סה-טו יש לכם שיניים לבנות.

 

חשוב לציין כי הלבנת שיניים הוא איננו לצמיתות. בעיקר אצל אנשים שמעשנים ו/או שותים קפה לעתים קרובות ובכלל צורכים משקאות ומזונות שמזיקים לשיניים. כמו כן אנשים שזה בגנים שלהם שיניים צהובות יאלצו לעבור הלבנת שיניים בעתיד שוב. אין מדובר על תרופת פלא חד פעמית. אצל כל אחד התוצאות נשמרות לפרק זמן שונה (זה תלוי בגיל, בגנטיקה וכמובן בתזונה ובאופן השמירה על הגייניית הפה).  כך שאין מה להתאכזב מהתוצאות. הלבנת שיניים הוא הליך שעובד אבל כל היתר תלוי בכם, בגנטיקה אך בעיקר במוטיבציה שלכם לשמר את התוצאות החיוביות. אחרי הלבנת שיניים הכדור בידיים שלכם.

 

 

הלבנת שיניים בלייזר הלבנת שיניים מחיר ציפוי לשיניים ציפוי חרסינה