חפש

 אסתטיקה דנטלית למראה יפה של משנן השיניים

טיפולים מסוג זה – על אף שהם מסבים לנו מראה לבן של המשנן, מטרתם עשויה להיות גם רפואית. לא פעם, מתגלה כי מטופל צריך להתנהל עם ציפוי שיניים שנועד לחזק אותן ואז הוא מתוגמל פעמיים: הוא גם זוכה, באופן מעשי, לחומר חזק ששומר עליהן וגם מקבל תוצאת טיפול של שיניים לבנות ויפות. 

התייעצות בטרם קבלת טיפול אסתטיקה דנטלית

חומרי הציפוי וההלבנה אינם מעטים והתאמתם לכל לקוח שונה. לכן, מאד חשוב להיוועץ ברופא השיניים ולקבל הכוונה אופטימלית של הטיפול שאתם צריכים לקבל כדי להסב לעצמכם אסתטיקה דנטלית טובה וגם לשמור טוב יותר על השיניים בפאן הרפואי המעשי. 

הלבנת שיניים אסתטית בלבד

סוג זה של טיפול הוא טיפול אסתטי ואין לו נגיעה רפואית משום סוג. הטיפול נדרש כאשר מטופל מסוים צריך להציג משנן לבן ככל האפשר, למשל לפני צילום או הסרטת וידאו. הטיפול מאד קצר, לא כואב, ומתבסס רק על הטמעת חומר סמיך מתקשה. המטופל יכול לבקש מרופאו הקצאה של אותו חומר להמשך עבודה בבית על הלבנת שיניו. זהו אחד מטיפול השיניים היותר פופולאריים בקרב מצולמים ומצולמות שנדרשים/ות להציג את זיו פניהם במיטבו.

ציפוי שיניים רפואי

ציפוי שיניים הוא תהליך רפואי שנועד לגבש שיניים יותר חזקות בפיו של המטופל. על הדרך, הוא זוכה לכך שהן גם יהיו יותר לבנות. קיימים 2 סוגים של ציפויים שניתן לקבל: חרסינה וקומפוזיט.
ציפוי חרסינה – ציפוי 100% לבן, ללא הכתמת צבע. זהו חומר עם 100% ספיחה, ולכן גם אם אתם לקוחות של קפה וסיגריות – השיניים יישארו לבנות בסבירות מאד גבוהה. למען הגילוי הנאות, זהו חומר הגנה שנחשב פחות חזק במדרג הפיזי של חומרי הציפוי.
ציפוי קומפוזיט – ציפוי עם החומר ממנו עושים סתימות לבנות. לכן, כאשר עוטפים את השיניים כמכלול באותו חומר, התוצאה היא כמובן משנן חזק, מאד יציב ומאד בטיחותי ללעיסה. החיסרון הוא שזה לא חומר סופח אלא עם נטייה להצהבה. סיגריות וקפה יגרמו לו להצהיב מהר מאד. למותר לציין כי בשל כך שזהו חומר לסתימה הוא נחשב חזק מאד במדרג הפיזי של חומרי הציפוי.